Çinli üretici iPhone’a özel şarj aleti geliştirdi, yok fiyatına orijinali gibi performans sunuyor

Mobil oyun tutkunlarına yönelik ürünler geliştiren Black Shark, oyuncuların ilgisini çekecek yeni bir aksesuarı piyasaya sürdü. Black Shark Blade 2 adını taşıyan bu yeni güç bankası, kullanıcıların ihtiyaçlarına göre 5000mAh ve 10000mAh olmak üzere iki farklı kapasite seçeneği sunuyor. Özellikle iPhone kullanıcılarını hedef alan bu güç bankası, iPhone 12 ve sonrası modellerle uyumlu 12N mıknatıs dizilimi sayesinde, kablosuz şarj imkanı sağlıyor. Bu özelliği, MagSafe benzeri bir kullanım kolaylığı sunarken, uyumlu bir kabloyla herhangi bir cihazı da şarj edebilme esnekliği getiriyor.

Blade 2’nin en dikkat çekici yönlerinden biri de 8.5mm’lik inceliğiyle Black Shark’ın şimdiye kadarki en ince güç bankası olması.

Çinli üretici iPhone’a özel şarj aleti geliştirdi, yok fiyatına orijinali gibi performans sunuyor

15W’a varan kablosuz şarj desteği, kablolu ve kablosuz olmak üzere çift cihaz şarj edebilme kapasitesi ve 9 farklı şarj güvenliği koruma mekanizması gibi özelliklerle donatılmış bu güç bankası, kullanıcılara güvenli ve hızlı bir şarj deneyimi vadediyor.

Fiyatlandırma konusunda ise, 5000mAh kapasiteli modelin standart fiyatı 159 yuan (yaklaşık 22,44$) olarak belirlenmişken, lansman özel bir fiyatla 119 yuan (yaklaşık 16,81$) gibi daha uygun bir fiyata sunuluyor. Daha büyük kapasiteli olan 10000mAh versiyonun standart fiyatı ise 179 yuan (yaklaşık 25,25$), lansman fiyatıyla birlikte 139 yuan (yaklaşık 19,63$) olarak kullanıcılara sunuluyor. Bu yeni aksesuar, özellikle mobil oyun tutkunları için, oyun oynama sürelerini uzatırken aynı zamanda cihazlarının enerji ihtiyacını karşılayacak pratik bir çözüm sunuyor. Black Shark, bu hamlesiyle mobil oyun aksesuarları piyasasında önemli bir yer edinmeyi hedefliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x